REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ, SESIUNEA IULIE 2017, CANDIDAŢI ROMÂNI, ETAPA 2

Ultima actualizare: 01 aug 2017, 16:08:28 (de către Gabriela Pavelescu).

REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ,

SESIUNEA IULIE 2017, CANDIDAŢI ROMÂNI,

ETAPA 2, ÎN URMA COBORÂRII LINIEI DE ADMITERE DIN 31 IULIE 2017

PRECIZĂRI IMPORTANTE PENTRU CANDIDAŢII ROMÂNI:

I. În perioada 1-4 august 2017 (între orele 8-16) candidaţii declaraţi admişi pe locurile de la buget vor aduce (la secretariatul facultăţii) următoarele acte în original, după cum urmează:

- Diploma de Bacalaureat obţinută în România şi Foaia Matricolă sau Atestatul de echivalare emis de C.N.R.E.D;

- dovada achitării taxei de înmatriculare de 50 lei. Taxa se achită la orice filială BRD, nu la secretariatul facultăţii!

De asemenea, aceştia vor completa Contractul de studii, la secretariatul facultăţii. Atenţie: Candidaţilor admişi pe locurile de la buget, în cazul retragerii din concurs, nu li se mai restituie taxa de înmatriculare de 50 lei.

II. DUPĂ DATA DE 4 AUGUST 2017, CANDIDAŢII CARE NU AU COMPLETAT DOSARUL DE ÎNSCRIERE CU ACTELE SOLICITATE, NU AU ACHITAT TAXELE MENŢIONATE MAI SUS ŞI NU AU SEMNAT CONTRACTUL DE STUDII VOR FI DECLARAŢI RESPINŞI ! LOCURILE LIBERE VOR FI SCOASE LA CONCURS ÎN SESIUNEA 7 - 9 SEPTEMBRIE 2017.

Prima pagină > ADMITERE 2017 > REZULTATELE CONCURSULUI DE ADM... |