REZULTATELE concursului de admitere in anul I de LICENŢĂ

Ultima actualizare: 21 iul 2015, 11:07:37 (de către Gabriela Pavelescu).
REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE

in anul I de licenta,

sesiunea iulie 2015

- descarcati aici lista candidaţilor olimpici admişi la buget (fisier pdf);

- descarcati aici lista candidaţilor români admişi la buget (fisier pdf, descarcati aici);

- descarcati aici lista candidaţilor români aflaţi în aşteptarea coborârii liniei de admitere  (fisier pdf);

- descarcati aici rezultate generale , cu toti candidaţii înscrişi în concurs, în ordinea alfabetică (fisier pdf).

PRECIZĂRI PRIVIND ÎNMATRICULAREA CANDIDAŢILOR:

I. În perioada 20-28 iulie 2015 candidaţii declaraţi admişi pe locurile de la buget vor aduce (la secretariatul facultăţii) următoarele acte în original, după cum urmează:

- Diploma de Bacalaureat şi Foaia Matricolă;

- dovada achitării taxei de înmatriculare de 50 lei. Taxa se achită la orice filială BRD, nu la secretariatul facultăţii!

De asemenea, aceştia vor completa (la secretariatul facultăţii) un formular de declaraţie pe proprie răspundere.

Atenţie! Candidaţilor admişi pe locurile de la buget, în cazul retragerii din concurs, nu li se mai restituie taxa de înmatriculare de 50 lei !

II. DUPĂ DATA DE 28 IULIE 2015, CANDIDAŢII CARE NU AU COMPLETAT DOSARUL DE ÎNSCRIERE CU ACTELE SOLICITATE, NU AU ACHITAT TAXA DE ÎNMATRICULARE ŞI NU AU COMPLETAT FORMULARUL DE DECLARAŢIE PE PROPRIE RĂSPUNDERE VOR FI DECLARAŢI RESPINŞI!

LOCURILE RĂMASE ASTFEL LIBERE VOR FI SCOASE LA CONCURS ÎN SESIUNEA DIN SEPTEMBRIE 2015.

Prima pagină > ADMITERE 2017 > REZULTATELE concursului de adm... |