REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ, SESIUNEA SEPTEMBRIE 2017, CANDIDAŢI ROMÂNI DE PRETUTINDENI

Ultima actualizare: 11 sep 2017, 11:09:37 (de către Gabriela Pavelescu).

REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ,

SESIUNEA SEPTEMBRIE 2017,

CANDIDAŢI ROMÂNI DE PRETUTINDENI DIN REPUBLICA MOLDOVA

- Lista candidaţilor români de pretutindeni din Republica Moldova, admisi, cu taxă (descarcă aici, fisier pdf).

PRECIZĂRI IMPORTANTE PENTRU CANDIDAŢII ROMÂNI DE RETUTINDENI:

I. Candidaţii declaraţi admişi pe locurile cu taxă au obligaţia să se prezinte la secretariatul Facultăţii de Chimie, în perioada 11-13 septembrie 2017 (între orele 8-16), pentru a semna Formularul de confirmare a locului de studii, pentru a achita 30% din taxa semestrului I, adică 525 lei, precum şi pentru a completa dosarul cu următoarele documente (doar în cazul în care nu sunt deja depuse la dosar):

1.       Diploma de Bacalaureat, în original;

2.       Foaia Matricolă, în original;

3.       Alte documente solicitate de comisia de admitere.

II. DUPĂ DATA DE 13 SEPTEMBRIE 2017, CANDIDAŢII CARE NU AU COMPLETAT DOSARUL DE ÎNSCRIERE CU ACTELE SOLICITATE ŞI NU AU ACHITAT TAXELE MENŢIONATE MAI SUS VOR FI DECLARAŢI RESPINŞI !

IMPORTANT! Contractul de studii se va semna după primirea Ordinului/Avizului MEN privind înmatricularea, atât pentru locurile finanţate de la la buget, cât şi pentru locurile cu taxă.

PRECIZĂRI PRIVIND ACHITAREA TAXEI DE ŞCOLARIZARE LA B.R.D.

Taxa de şcolarizare, în valoare de 525 lei, se achită la orice filială a băncii B.R.D. din ţară, nu la secretariatul facultăţii.

-Cod taxă de şcolarizare: 31

Prima pagină > ADMITERE 2017 > REZULTATELE CONCURSULUI DE AD... |