REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ, SESIUNEA SEPTEMBRIE 2017, CANDIDAŢI ROMÂNI

Ultima actualizare: 11 sep 2017, 11:09:37 (de către Gabriela Pavelescu).

REZULTATELE CONCURSULUI DE ADMITERE ÎN ANUL I DE LICENŢĂ,

SESIUNEA SEPTEMBRIE 2017,

CANDIDAŢI ROMÂNI

- Lista candidaţilor români, admişi cu finanţare de la buget (descarcă aici, fisier pdf).

PRECIZĂRI IMPORTANTE PENTRU CANDIDAŢII ROMÂNI:

I. În perioada 11-13 septembrie 2017 (între orele 8-16) candidaţii declaraţi admişi pe locurile de la buget vor aduce (la secretariatul facultăţii) următoarele acte în original, după cum urmează:

- Diploma de Bacalaureat obţinută în România şi Foaia Matricolă sau Atestatul de echivalare emis de C.N.R.E.D;

- dovada achitării taxei de înmatriculare de 50 lei. Taxa se achită la orice filială BRD, nu la secretariatul facultăţii!

De asemenea, aceştia vor completa Contractul de studii, la secretariatul facultăţii.

Atenţie! Candidaţilor admişi pe locurile de la buget, în cazul retragerii din concurs, nu li se mai restituie taxa de înmatriculare de 50 lei.

II. DUPĂ DATA DE 13 SEPTEMBRIE 2017, CANDIDAŢII CARE NU AU COMPLETAT DOSARUL DE ÎNSCRIERE CU ACTELE SOLICITATE, NU AU ACHITAT TAXA DE ÎNMATRICULARE ŞI NU AU COMPLETAT CONTRACTUL DE STUDII VOR FI DECLARAŢI RESPINŞI!

Prima pagină > ADMITERE 2017 > REZULTATELE CONCURSULUI DE ADM... |