Scoala de vara internationala Proteomics: from introduction to clinical application, editia a III-a, Iasi, 8-12 iulie 2019

Ultima actualizare: 24 mai 2019, 10:05:14 (de către Gabriela Pavelescu).

INVITATIE
Avem deosebita placere de a va invita la Scoala de vara internationala cu tematica “Proteomics: from introduction to clinical application” care se va desfasura la Iasi, in perioada 8-12 iulie 2019.

Programul scolii de vara va cuprinde o parte didactica care va avea loc la Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iasi si una experimentala care se va desfasura la centrul de cercetare TRANSCEND afiliat Institutului Regional de Oncologie, Iasi.

Vom fi onorați de prezența dumneavoastra si va așteptam cu drag!
Lect. Dr. Brindusa  Alina Petre (organizator)
Faculty of Chemistry, Group of Biochemistry, Alexandru Ioan Cuza University of Iasi B-dul Carol I, No. 11, 700506 Iasi, Romania, emailE-mail address written as image to avoid SPAM

Prima pagină > EVENIMENTE > Scoala de vara internationala ... |