Precizări privind susținerea restanțelor, în sesiunea 26 iunie - 2 iulie 2023

Ultima actualizare: 30 May 2023, 11:05:28 (de către Gabriela Pavelescu).

Studenții din anii I-licenţă, II-licenţă şi anul I-master care trebuie să-și susțină restanțele în sesiunea 26 iunie – 2 iulie 2023, trebuie să întocmească CÂTE O CERERE PENTRU FIECARE RESTANŢĂ ÎN PARTE.

Formularul cererii este următorul: Formular cerere de sustinere a unei RESTANTE.docx

Taxele de refacere a activității didactice/taxele de reexaminare se vor achita la B.R.D, DOAR DACĂ NU AU FOST ACHITATE DEJA ÎN LUNILE IANUARIE SAU FEBRUARIE 2023.

Cererile de susţinere a restaţelor şi dovezile de plată trebuie apoi scanate şi încărcate în Platforma MOODLE, în format pdf, până pe data de 16 iunie 2023, ora 23:59, accesând linkul https://students.chem.uaic.ro/course/view.php?id=486

ACCESÂND ACEST LINK, VEȚI GĂSI ȘI LISTA STUDENȚILOR ȘI MASTERANZILOR CARE TREBUIE SĂ ACHITE TAXĂ DE REFACERE A ACTIVITĂȚII DIDACTICE/TAXĂ DE REEXAMINARE, PENTRU SUSTINEREA RESTANȚELOR!!!

ATENȚIE!!! Fiecare fişier pdf încărcat trebuie să conţină două pagini: prima pagină fiind cererea şi a doua pagină dovada de plată. Fișierele trebuie să fie denumite astfel: GrupaNumestudent_Restanta1.pdf, GrupaNumestudent_Restanta2.pdf etc).

De asemenea, taxa de refacere a activităţii didactice/taxa de reexaminare se achită la B.R.D, conform precizărilor de mai jos:

precizări pentru studenţi

-Cod taxă refacere activitate didactică: 35

-Cod taxă reexaminare: 41

-Cod facultate (Chimie): 1211

precizări pentru MASTERANZI, privind achitarea taxei de refacere activitate didactică, la B.R.D.

- Cod taxă refacere activitate didactică: 35

- Cod taxă reexaminare: 41