Intâlnire online cu studentii si masteranzii Facultăţii de Chimie

Ultima actualizare: 19 Oct 2021, 13:10:49 (de către Gabriela Pavelescu).

ANUNT IMPORTANT

Vineri, 22 octombrie 2021, la ora 16:00, studenţii şi masteranzii Facultăţii de Chimie sunt invitaţi la o întâlnire on-line (link https://uaic.webex.com/meet/alin.dirtu), cu doamna Ana-Manuela Scurtu, de la Biblioteca de Fizică și Chimie „Ștefan Procopiu” Iași, precum şi cu domnul prodecan conf.dr. Alin-Constatin Dîrţu, pentru a se familiariza cu modul de utilizare a resurselor bibliotecii, lucru esențial pentru accesul la bibliografiile obligatorii sau recomandate, la resursele de informare, în vederea elaborării lucrărilor de seminar etc.

Acest program de consiliere și informare a studenților în privința resurselor de bibliotecă se va desfăşura la inițiativa conducerii Bibliotecii Centrale Universitare „Mihai Eminescu” Iași și a conducerii UAIC.

Prima pagină > ANUNTURI 2021-2022 > Intâlnire online cu studentii... |