RO | EN

Facultatea de Chimie Iaşi

Colectivul de Chimie organică

Ultima actualizare: 22 Mar 2021, 10:03:46 (de către Gabriela Pavelescu).

Colectivul de Chimie Organică

1. Prof. dr. Ionel Mangalagiu

  • tel: +40 232 201343, email: ionelm@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 10-12; joi, între orele 16-17

2. Prof. dr. habil. Mihail-Lucian Bîrsă

  • tel: +40 232 201349, email: lbirsa@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 10-12

3. Prof. dr. Costel Moldoveanu

  • tel: +40 232 201278, email: costel.moldoveanu@uaic.ro
  • programul de consultatii: joi, între orel 8-10; joi, între orele 12-14

4. Prof. dr. Ramona-Antoaneta Dănac

  • tel: +40 232 201342, email: rdanac@uaic.ro
  • programul de consultatii: marţi, între orele 13-15; vineri, între orele 12-14

5. Conf. dr. Neculai-Cătălin Lungu

  • tel: +40 232 201346, +40 232 201235-Birou Sindicat, email: lungu@uaic.ro
  • programul de consultatii: vineri, între orele 16-18; vineri, între orele 18-20

 6. Conf. dr. Gheorghiţă Zbancioc  

7. Conf. dr. Dalila Belei  

  • tel: +40 232 201102 2532 email: dalila@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 17-19

8. Conf. dr. Laura-Gabriela Sârbu

  • tel: +40 232 201102 2534, email: laura.sarbu@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 12-14; marţi, între orele 13-15

9. Lect. dr. Vasilichia Antoci

  • tel: +40 232 201102 2535, email: vasilichia.antoci@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 12-14; joi, între orele 14-16

10. Lect. dr. Dorina Amăriucăi-Mantu

  • tel: +40 232 201102 2535, email: dorina.mantu@uaic.ro
 
Prima pagină > CONDUCEREA ŞI PERSONALUL FACULTĂŢII > Colectivul de Chimie organică... |