RO | EN

Facultatea de Chimie Iaşi

Colectivul de Chimie Anorganică

Ultima actualizare: 24 Sep 2021, 09:09:50 (de către Gabriela Pavelescu).

Colectivul de Chimie Anorganică

1. Prof. dr. Alexandra-Raluca Iordan

  • tel: +40 232 201341, email: alexandra.iordan@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 9-10
2. Prof. dr. Aurel Pui 3. Prof. dr. Doina Humelnicu
  • tel: +40 232 201136, email: doinah@uaic.ro
  • programul de consultatii: marţi, între orele 10-12; vineri, între orele 9-11
4. Conf. dr. Dănuţ-Gabriel Cozma
  • tel: +40 232 201102 2483, email: dcozma@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 17-19; vineri, între orele 14-16
5. Conf. dr. Nicoleta Cornei
  • tel: +40 232 201137, email: ncornei@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 12-14; vineri, între orele 10-12
6. Lect. dr. Carmen Mîţă
  • tel: +40 232 201288, email: cmita@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 12-14
7. Lect. dr. Goanţă Mirela
  • tel: +40 232 201288, email: goanta@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 12-14; marţi, între orele 17-19
8. Lect. dr. Ioana-Aurelia Gorodea
  • tel: +40 232 201137, email: gorodea@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 10-12; joi, între orele 10-12
9. Lect.dr. Mirela Airimioaei
  • tel: +40 232 201287, email: mirela.airimioaei@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 10-12; miercuri, între orele 12-14
10. Asist.dr. Adrian-Iulian Borhan
  • tel: +40 232 201341, email: adrian.borhan@uaic.ro
 
Prima pagină > CONDUCEREA ŞI PERSONALUL FACULTĂŢII > Colectivul de Chimie Anorganic... |