RO | EN

Facultatea de Chimie Iaşi

Colectivul de Chimie Anorganică

Ultima actualizare: 19 Mar 2024, 08:03:16 (de către Gabriela Pavelescu).

Colectivul de Chimie Anorganică

1. Prof. dr. Aurel Pui

  • tel: +40 232 201276, email: aurel@uaic.ro
  • site web: http://teclu.chem.uaic.ro/aurelpui/
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 11-12, pentru anul I de master; miercuri, între orele 12-13, pentru anul II de licenţă; vineri, între orele 10-12, pentru anul II de licenţă.

2. Prof. dr. Doina Humelnicu

  • tel: +40 232 201136, email: doinah@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 10-12.

3. Conf. dr. Nicoleta Cornei

  • tel: +40 232 201137, email: ncornei@uaic.ro
  • programul de consultatii: miercuri, între orele 10-12.

4. Lect. dr. Carmen Mîţă

  • tel: +40 232 201288, email: cmita@uaic.ro
  • programul de consultatii: marţi, între orele 12-14; vineri, între orele 14-16.

5. Lect. dr. Goanţă Mirela

  • tel: +40 232 201288, email: goanta@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 10-12; joi, între orele 8-10.

6. Lect. dr. Ioana-Aurelia Gorodea

  • tel: +40 232 201137, email: gorodea@uaic.ro
  • programul de consultatii: marţi, între orele 10-12.

7. Lect.dr. Mirela Airimioaei

  • tel: +40 232 201287, email: mirela.airimioaei@uaic.ro
  • programul de consultatii: luni, între orele 14-15; marţi, între orele 14-16.

8. Asist.dr. Adrian-Iulian Borhan

  • tel: +40 232 201341, email: adrian.borhan@uaic.ro
  • programul de consultatii: marţi şi joi, între orele 10-11.
 
Prima pagină > CONDUCEREA ŞI PERSONALUL FACULTĂŢII > Colectivul de Chimie Anorganic... |