ANUNT privind alegerea temelor lucrarilor de licenta si de disertatie, sesiunea iulie 2021

Ultima actualizare: 14 Apr 2020, 08:04:02 (de către Angela Vatr?).

Teme lucrări de licenţă şi de disertaţie

sesiunea iulie 2021

Studenţii din anul II de licenţă şi studenţii din anul I de master trebuie să-şi aleagă tema pentru lucrarea de licenţă, respectiv de disertaţie, din listele cu temele aprobate de Consiliul Facultăţii de Chimie în şedinţa din data de 9 aprilie 2020.

Având în vedere contextul actual al pandemiei de coronavirus,  studenţii vor trimite informaţiile privind tema şi cadrul didactic coordonator, doar electronic, prin completarea următorului formular: formular web pentru alegerea temei lucrării de licenţă/disertaţie.

În prealabil studenţii vor lua legătura cu cadrul didactic coordonator, prin e-mail, pentru obţinerea acordului de principiu pentru înscriere.

TERMEN: 28 aprilie 2020

•  Lista temelor lucrărilor de licenţă, corespunzatoare studenţilor anului II, 2019/2020, pentru sesiunea iulie 2021 (descarcă aici, fisier pdf );
  •  Lista temelor lucrărilor de disertaţie, corespunzatoare masteranzilor anului I, 2019/2020, pentru sesiunea iulie 2021 (descarcă aici, fisier pdf ).

Prima pagină > EXAMENE > ANUNT privind alegerea temelor... |