Activitati ale Centrului de Invatare din cadrul Universitatii Alexandru Ioan Cuza din Iasi

Ultima actualizare: 31 Mar 2021, 12:03:43 (de către Gabriela Pavelescu).

Activități în cadrul proiectului ROSE - Centrul de Învățare al UAIC "Performanță Pas cu Pas", din 1-9 aprilie 2021

Vești bune pentru studenții UAIC! Centrul de Învățare al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași continuă să ofere sprijin și îndrumare studenților în mediul online. Astfel, vă invităm să participați la  activitățile pentru  dezvoltarea pe plan academic și personal. Veți găsi cursuri de public speaking, dezvoltare personală-coaching, consiliere, workshop-uri/ateliere tematice, orientare în carieră, literație, activități remediale pentru studenții tuturor facultăților Universității. Aveți posibilitatea de a opta pentru cele care vi se potrivesc cel mai bine.

Vă rugăm să vă înscrieți pe acest formular - clic aici pentru activitățile propuse până la ora 20:00 a zilei precedente derulării activității(lor) selectate.

Prima pagină > ANUNŢURI 2020-2021 > Activitati ale Centrului de In... |