5 august 2022-REZULTATE ADMITERE ÎN ANUL I LICENŢĂ - CANDIDAŢI ROMÂNI DE PRETUTINDENI - LOCAŢIA IAŞI, sesiunea IULIE 2022

Ultima actualizare: 05 Aug 2022, 10:08:38 (de către Gabriela Pavelescu).
REZULTATE ADMITERE ÎN ANUL I LICENŢĂ - CANDIDAŢI ROMÂNI DE PRETUTINDENI -

LOCAŢIA IAŞI, sesiunea IULIE 2022,

Clasament etapa 4,

5 august 2022

Precizări pentru confirmarea locurilor:

• Confirmarea locurilor la Facultatea de Chimie se face la secretariatul facultăţii, în Corp A al Universităţii, intrarea prin Sala Paşilor Pierduţi.
  • Candidații români de pretutindeni NOI admiși la buget în etapa 4, trebuie să aducă toate actele ÎN ORIGINAL, inclusiv extrasul de cont bancar al candidatului (contul bancar trebuie deschis în România, pe numele candidatului), la secretariatul facultăţii, unde vor completa Formularul de confirmare a locului, până pe data de 19 august 2022, fără sâmbătă şi duminică, între orele 8:00-16:00.

Contractul de studii îl vor semna după ce obţin Aprobarea de şcolarizare de la Ministerul Educaţiei.

• Candidaţii care renunţă la locul obţinut sunt invitaţi să informeze secretariatul facultăţii, prin email, la adresa gabriela.pavelescu@uaic.ro sau avatra@uaic.ro.

Prima pagină > ADMITERE 2022 > 5 august 2022-REZULTATE ADMITE... |