10 aprilie 2023 - Vizită la Compania Antibiotice din Iaşi

Ultima actualizare: 31 Mar 2023, 15:03:54 (de către Gabriela Pavelescu).

Vizită la Compania Antibiotice din Iaşi

Studenţii Facultăţii de Chimie care sunt interesaţi să participe la o vizită în cadrul Companiei Antibiotice din Iaşi, sunt invitaţi să completeze formularul web, cu adresa de mai jos, până pe data 3 aprilie 2023, ora 14:

Formular web de înregistrare, clik aici

Vizita este programată să se desfăşoare luni, 10 aprilie 2023, la ora 10:00.

Înainte de a completa formularul web, studenţii sunt invitaţi să aibă în vedere următoarele:

• Studentul ore orarul liber pentru a participa la această activitate (sau își poate elibera orarul)
  • Studentul poate ajunge la sediul companiei Antibiotice prin mijloace proprii (exemplu: mijloc de transport în comun, autobuz linia 20 în direcția Metro, stația Antibiotice)
  • Studentul care își manifestă interesul pentru a participa la această activitate nu va anula participarea.
  • Lista de participanți va fi transmisă din timp la Antibiotice pentru efectuarea formalităților de intrare, prin urmare o persoană care nu mai participă nu poate fi înlocuită de alt coleg.
  • Lista de participanți va fi definitivată funcție de ordinea completării acestui chestionar.

Prima pagină > EVENIMENTE > 10 aprilie 2023 - Vizită la C... |